O společnosti

Naše společnost se zaměřuje zejména na servis pro zákazníky v České republice, pro které zřizujeme obchodní kanceláře v rámci jednotlivých regionů. V současné době nás můžete kontaktovat v Uherském Hradišti, Brně, Ostravě, Chýnově, Kladně a Hradci Králové. Pro dodávky po celé ČR je zřízen centrální sklad v Uherském Hradišti, pro rychlejší obsluhu zákazníků v Čechách jsme zřídili sklad materiálu v Chýnově a Hradci Králové.

DO NAŠEHO SORTIMENTU PATŘÍ ZEJMÉNA:

  • Nerezové trubky svařované a bezešvé, kruhového, čtyřhranného a obdélníkového průřezu
  • Nerezová ocel kruhová, ocel plochá, ocel šestihranného a čtvercového profilu
  • Nerezové válcované úhelníky, I-profily, T-profily
  • Nerezové plechy válcované za tepla i za studena, plechy s povrchovou úpravou, plechy dekorační
  • Samozřejmostí je široký sortiment příslušenství trubek jako jsou nerezová kolena, REDUKCE, T-KUSY, KLENUTÁ DNA, LEMOVÉ KROUŽKY, PŘÍRUBY KRKOVÉ, PŘEVLEČNÉ, PŘIVAŘOVACÍ, PŘÍRUBY HLINÍKOVÉ
  • Kompletní sortiment závitových fitinek
  • Potravinářské armatury

Mnoho dalších materiálů jsme schopni dodat v krátkých dodacích lhůtách od našich ověřených dodavatelů v zahraničí. Naším cílem je stát se spolehlivým a seriozním partnerem s nejvyšší úrovní nabízených služeb a tím dát našim zákazníkům výhodu při jejich prosazování se na trhu....

Spokojenost zákazníků

Chceme být neustále lepší a vylepšovat naše služby, proto budeme rádi, když se s námi podělíte o svůj názor. Našli jste vše, co jste hledali? Je vám na webových stránkách vše jasné. Pokud ne, ozvěte..
zobrazit více informací

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky na prodej výrobků, služeb a plnění dodávané společností NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o...
zobrazit více informací

Politika integrovaného systému řízení

V souladu s normami ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14 001, příručkou integrovaného systému řízení a ostaními dokumentovanými postupy vyhlašujeme tuto politiku integrovaného systému řízení. 1) Spokojenost zákazníka..
zobrazit více informací

Certifikáty

Zde jsou uvedeny naše získané certifikáty v oblasti kvality a dalších systémů...
zobrazit více informací