O společnosti

Naše společnost se zaměřuje zejména na servis pro zákazníky v České republice, pro které zřizujeme obchodní kanceláře v rámci jednotlivých regionů. V současné době nás můžete kontaktovat v Uherském Hradišti, Brně, Ostravě, Chýnově, Kladně, Hradci Králové a Praze. Pro dodávky po celé ČR je zřízen centrální sklad v Uherském Hradišti, pro rychlejší obsluhu zákazníků v Čechách jsme zřídili sklad materiálu v Chýnově a Hradci Králové.

DO NAŠEHO SORTIMENTU PATŘÍ ZEJMÉNA:

  • Nerezové trubky svařované a bezešvé, kruhového, čtyřhranného a obdélníkového průřezu
  • Nerezová ocel kruhová, ocel plochá, ocel šestihranného a čtvercového profilu
  • Nerezové válcované úhelníky, I-profily, T-profily
  • Nerezové plechy válcované za tepla i za studena, nerez plechy s povrchovou úpravou a dekorativní nerez plechy 
  • Samozřejmostí je široký sortiment příslušenství trubek jako jsou nerezová kolena, REDUKCE, T-KUSY, KLENUTÁ DNA, LEMOVÉ KROUŽKY, PŘÍRUBY KRKOVÉ, PŘEVLEČNÉ, PŘIVAŘOVACÍ, PŘÍRUBY HLINÍKOVÉ
  • Kompletní sortiment závitových fitinek
  • Potravinářské armatury
  • Kompletní katalog nerezových materiálů ke stažení

Mnoho dalších materiálů jsme schopni dodat v krátkých dodacích lhůtách od našich ověřených dodavatelů v zahraničí. Naším cílem je stát se spolehlivým a seriozním partnerem s nejvyšší úrovní nabízených služeb a tím dát našim zákazníkům výhodu při jejich prosazování se na trhu….

Spokojenost zákazníků

Chceme být neustále lepší a vylepšovat naše služby, proto budeme rádi, když se s námi podělíte o svůj názor. Našli jste vše, co jste hledali? Je vám na webových stránkách vše jasné. Pokud ne, ozvěte se, Vaše Nerezové Materiály.

Zobrazit více informací

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky na prodej výrobků, služeb a plnění dodávané společností NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. Soubory ke stažení Všeobecné obchodní podmínky (348 KB)

Zobrazit více informací

Politika integrovaného systému řízení

V souladu s normami ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14 001, příručkou integrovaného systému řízení a ostaními dokumentovanými postupy vyhlašujeme tuto politiku integrovaného systému řízení. 1) Spokojenost zákazníka je prvořadým předpokladem rozvoje společnosti. Jsme rozhodnuti s předstihem splňovat maximální počet přání a potřeb zákazníka, což je základním předpokladem úspěchu společnosti ve výběrových …

Zobrazit více informací

Certifikáty

Zde jsou uvedeny naše získané certifikáty v oblasti kvality a dalších systémů. Soubory ke stažení ČSN EN ISO 9001:2016 (1 MB) ČSN EN ISO 14001:2016 (1 MB)

Zobrazit více informací

Zásady ochrany osobních údajů

Informace ke zpracování osobních dat NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. se sídlem Průmyslová 1510, 68601 Uherské Hradiště, IČ 27722635 dbá na ochranu osobních údajů, které nám předáváte. Je důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme zodpovědně, transparentně a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Máte nárok požádat o informace o …

Zobrazit více informací