Velkoobchod s nerezovými materiály

Společnost Nerezové materiály, s. r. o. je přední velkoobchod nerezových materiálů a nerez příslušenství z nerezové oceli. Držíme stále skladem více než 8000 tun nerez materiálů jako jsou nerez plechy, nerezové trubky, nerezové tyče, nerezové profily, a to ve skladech po celé ČR a SR. Nabízíme široký sortiment nerezových materiálů pro všestranné i specializované použití v nejrůznějších normách, jakostech a provedení. V naší nabídce naleznete široký sortiment výrobků z nerez oceli, který vám expresně dodáme vlastní autodopravou.

Představení společnosti

Společnost NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. je významným dodavatelem nerezové oceli v České republice. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími a nejzkušenějšími dodavateli z celého světa. V současné době prodáváme více než 18.000 tun nerezové oceli ročně, a to převážně konečným spotřebitelům. Naši obchodní síť nyní tvoří šest obchodních kanceláří a tři sklady materiálu.

Cenový vývoj

Cenový vývoj niklu za posledních 5 měsíců.

Novinky

Inventura na pobočce Chýnov

Vážení zákazníci, dne 29. 10. 2021 bude prováděna inventura na pobočce v Chýnově. Z tohoto důvodu budou sklad i obchodní oddělení v Chýnově uzavřeny. K